Студенти ЗУНУ здобули «срібло» і «бронзу» на Кубку України з греко-римської боротьби

415

У Львові впродовж трьох днів тривав Кубок України з греко-римської боротьби. Дві медалі – срібного і бронзового гатунку – вибороли на турнірі студенти класичного університету Тернополя. Так, серед чоловіків у ваговій категорії до 63 кг бронзову нагороду здобув Василь Васильківський, а у вазі до 87 кг «срібло» виборов Дмитро Кіяшок

Додамо, що Василь Васильківський є вихованцем КДЮСШ з греко-римської боротьби» Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної «Школи вищої спортивної майстерності.

Як повідомляє офіційний Інтернет-сайт вишу, у змаганнях взяли участь і випускники ЗУНУ, зокрема Віктор Петрик став переможцем у вазі до 60 кг та Андрій Антонюк змагався у ваговій категорії до 87 кг.

Загалом у Кубку України виступило 142 спортсмени зі всієї України.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України