“СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2018”

2205

15–17  березня за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України в Києві триває IX Міжнародна виставка “СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2018”. Ця виставка за своїм фаховим і науковим рівнем, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Міжнародна виставка проходить у Київському Палаці дітей та юнацтва. Серед багатьох навчальних закладів України та світу представлені також і понад 10 вищих навчальних закладів Києва, заклади загальної середньої освіти, позашкільної освіти тощо.

На виставці представлено досягнення в реформуванні галузі освіти; узагальнено та поширено кращий досвід і творчі розробки педагогічних і наукових колективів. Обговорено та визначено досвід міжнародної співпраці, новітні педагогічні технології, електронні засоби, комплекси дистанційного навчання, авторські проекти, підручники та навчальну літературу. В програмі виставки відбувся і Всеукраїнський семінар «Презентації проекту UNICEF  «Спорт заради розвитку».

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів