Сучасним студентам – сучасні форми фізичного виховання!

3165

28 вересня на базі Миколаївського коледжу економіки та харчових технологій відбулося засідання обласного Методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Миколаївської області. 

Присутніх привітали директор Миколаївського коледжу економіки та харчових технологій Олійник А.І. та начальник відділу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юсупова С.В.

Згідно з програмою проведення заходу під час інформаційно-презентаційного модулю керівник фізичного виховання Семенова Т.О. презентувала присутнім досвід роботи закладу освіти з реалізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи. Доповідач детально зупинилася на питаннях активізації фізкультурно-оздоровчої роботи, пошуку нових форм і методів для мотивації студентів до занять фізичною культурою, застосування інноваційних технологій у фізичному вихованні студентів коледжу, формування знань вмінь та навичок  які дозволяють самостійно організовувати фізкультурно-оздоровчу та рекреаційну діяльність, компетенцій, які забезпечують збереження та покращення фізичного здоров’я та психологічного благополуччя особистості.

Під час практичного модулю викладачі Семенова Т.О. та Осадча О.А. продемонстрували як застосовують інноваційні форми та методи фізичного виховання, зокрема систему тренінгу крос-фіт для розвитку фізичних якостей у студентів.

У підготовчій частині заняття для розминки використано елементи степ-аеробіки. Основна частина заняття – силові вправи Workout of the Day: Box Jamp, Ketlebell Swing, Burpee, Plank, Air Squat, Sit Up. Заключна частина заняття: вправи на розтягнення м’язів та відновлення дихання. Одним із цікавих та інноваційних елементів заняття безперечно було застосування мотиваційної дошки, яка використовується як викладачами для наочного відображення мети та плану заняття так і студентами для фіксації власних результатів у кількості виконаних вправ та підходів. 

У підсумковому модулі начальник відділу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України С.В.Юсупова проаналізувала результати проведеного щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді, результати участі закладів фахової передвищої освіти у ХІХ обласних Спортивних іграх, учать команд Миколаївської області у Спортивних іграх України серед студентів коледжів та технікумів у 2020 році.

Під час круглого столу учасники заходу обговорювали актуальні проблеми сьогодення з питань фізичного виховання та спорту, спланували роботу обласного Методичного об’єднання на 2020 рік та визначили пріоритетні напрямки розвитку фізичного виховання у закладах фахової передвищої освіти Миколаївської області у 2020 році.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів