Суддівський семінар, напередодні проведення районного етапу «COOL GAMES», відбувся у Києві

848

У Еколого-природничому ліцеї №116 Голосіївського району м.Києва за участі представників Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та методиста з питань фізичного виховання РНМЦ управління освіти Голосіївського району м.Києва Станіслава Кучерова відбувся семінар для вчителів фізичного виховання закладів загальної середньої освіти, що забезпечуватимуть суддівство під час проведення районного етапу спортивно-масового заходу Cool Games серед школярів Голосіївського району столиці.

Була представлена загальна концепція спортивно-масового заходу серед школярів Cool Games, що запроваджений Комітетом з фізичного виховання та спорту України з минулого року. Представлені відеосюжети минулорічних всеукраїнських змагань та міжнародного заходу ISF World Cool Games, який зовсім нещодавно в жовтні 2019 року був вперше проведений саме в Україні за участі команд з 7 країн світу. Розглянули особливості організації і суддівства спортивно-масового заходу серед школярів Cool Games для забезпечення успішного проведення районного етапу змагань.

Вже 18 грудня на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №130 імені Данте Аліг’єрі стартують учні другого вікового дивізіону 2006-2008 років народження. То ж бажаємо командам успіху і відчуття незабутніх позитивних емоцій під час естафетних змагань!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів