Сумщина: Всеукраїнські змагання серед учнів з пляжної боротьби

408

9-11 березня в м. Суми в «Центрі пляжного волейболу» Сумського державного університету проведено Всеукраїнські змагання серед учнів з пляжної боротьби. Проведення заходу здійснювалося Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнською Федерацією пляжної боротьби України за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

 Захід відбувався без глядачів із дотриманням карантинних норм, але це не завадило отримати яскраві емоції  кожному учаснику змагань.  

Пляжна боротьба є порівняно новим видом спорту, який тільки у 2019 році був визнаний в Україні. Розвиток шкільного спорту на Сумщині є одним із найважливіших напрямів формування сучасної молодої людини, її підготовленості до життя та майбутньої професії, є вагомим соціально-культурним явищем як на національному, так і на міжнародному рівні.  

У змаганнях взяли участь спортсмени із Одеської, Миколаївської,  Донецької, Сумської областей та м. Київ.

Юнаки та дівчата у двох вікових категоріях 2006-2007 р.н. та 2008-2009 р.н. виборювали у запеклій боротьбі призові нагороди, де показали свій спортивний характер та волю до перемоги.

Загальнокомандні місця розподілилися наступним чином:

У віковій категорії 2006-2007 р. н.:

1 місце – Сумська область;

2 місце – Донецька область;

3 місце – м. Київ.

У віковій категорії 2008-2009 р.н: 

1 місце – Сумська область;

2 місце – Миколаївська область;

3 місце – Одеська область.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо успіхів та нових перемог!

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів