Супер-фінал пілотного проекту брейн-рингу

635

Наприкінці минулого року ми мали змогу познайомитись з пілотним проектом освітньо-пізнавального заходу «Брейн-ринг – Луганщина олімпійська», це спільний проект Луганського обласного відділення НОК України та Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за підтримки Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного відділення Олімпійської академії України і ГО «Спортивна спілка студентів та школярів».

І вже сьогодні, 5 лютого, відбувся супер-фінал, де ми також мали за честь бути присутніми.

Гра розпочалась з вітальних слів, в онлайн підключенні, президента Національного олімпійського комітету України Сергія Назаровича Бубки, заступника Міністра освіти і науки України Артура Миколайовича Селецького та голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Григоровича Стеценка.

Основною метою заходу є пропаганда здорового способу життя, збагачення знаннями учнів щодо олімпійських видів спорту, ігор, видатних спортсменів – олімпійського руху в цілому.

Щиро сподіваємось, що в осяжному майбутньому цей проект стане всеукраїнським, масовим та захопливим видом інтелектуального спорту, в якому зможе помірятися своїми інтелектуальними силами й столична учнівська та студентська молодь.

Висловлюємо слова подяки за запрошення Віктору Острєцову, начальнику Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичної підготовки та спорту Міністерства освіти і науки України, та всім організаторам і тим, хто долучився до створення такого чудового проекту.

Наші щирі вітання переможцям та всім учасникам гри. Бажаємо наснаги, натхнення та бажання до постійного розвитку та вдосконалення.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів