Святкування Міжнародного дня студентського спорту відбулось на Херсонщині

1905

20 вересня 2018 року на території Херсонського політехнічного коледжу студенти Херсонщини відзначили Міжнародний день студентського спорту, започаткований Генеральною конференцією ЮНЕСКО.

Студентів привітали почесні гості: начальник управління з питань фізичної культури та спорту ХОДА Кан Ю.Б., директор Херсонського політехнічного коледжу Яковенко О.Є., в.о. начальника Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Коваленко О. М.

Після привітальних слів гостей та концертної програми, студенти (понад 150 чоловік) перейшли на спортивний майданчик для виконання підтягування на перекладині одночасно з усією Україною. По закінченню флеш-мобу відбулись змагання з волейболу, футболу та баскетболу. В Херсонському державному університеті відбувся Олімпійський урок з головою Херсонського відділення національного олімпійського комітету Сергієм Керсановим.

Завершальним етапом святкування стало відкриття XIV обласної Універсіади в спортивній залі Херсонського національного технічного університету та проведення  Чемпіонату Херсонської області серед студентів з тенісу настільного.     У змаганнях прийняли участь 6 збірних команд юнаків і 5 збірних команд дівчат (загалом 22 учасників) закладів вищої освіти типу: інститут, академія, університет. Це команди Херсонського національного технічного університету, Херсонського державного університету, Херсонського державного аграрного університету, Херсонської державної морської академії, Херсонської філії Національного університету кораблебудування, Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

В результаті запеклої, безкомпромісної боротьби призові місця серед команд юнаків вибороли:

І місце – Херсонський національний технічний університет у складі: Петрик Олег, Киричук Вадим;

ІІ місце – Херсонський державний аграрний університет у складі: Шеремет Сергій, Загорулько Дмитро;

ІІІ місце – Херсонська державна морська академія у складі: Вальо Олег, Безп’ятий Артем.

Серед команд дівчат:

І місце – Херсонський державний університет у складі: Синицина Юлія, Воронцова Катерина;

ІІ місце – ХФ Одеського державного університету ВС у складі: Яблоновська Анастасія, Барбан Тетяна;

ІІІ місце – Херсонський національний технічний університет у складі: Чуб Яна, Грицаєнко Наталія.

В особистій першості серед юнаків:

І місце – Петрик Олег.

ІІ місце – Шеремет Сергій.

ІІІ місце – Вальо Олег.

В особистій першості серед дівчат:

І місце – Синицина Юлія.

ІІ місце – Яблоновська Анастасія.

ІІІ місце – Чуб Яна.

Команди-переможці були нагороджені кубками та дипломами, гравці команд-переможців та призерів – медалями та дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

 

 

Коментарі

коментарів