Святкуємо Міжнародний день студентського спорту разом!

1830

Приходь 20 вересня об 11:00 на ФСК «Локомотив» ім. Г. Кірпи міста Харкова на грандіозний масовий захід – святкування Міжнародного дня студентського спорту та відкриття Всеукраїнської Універсіади.

Під час свята відбудеться всеукраїнський флешмоб з підтягування на перекладині. А ще на вас чекають конкурси, розіграш призів, показові виступи з різних видів спорту та багато іншого. Захід стартує одночасно в усіх регіонах України на території вищих навчальних закладів. 311 вишів, майже 50 000 тисяч студентів!

Студентське свято охопить всю Україну. На різних локаціях по містах країни будуть проведені змагання з армспорту, баскетболу 3х3, баскетболу, бадмінтону, волейболу, гандболу, дартс, легкої атлетики, стрітболу, тенісу настільному, шахам тощо. Відбудуться показові виступи з атлетичної гімнастики, аеробіки, аерокікбоксингу, бойового гопаку, панкратіону, пауерліфтингу, фрі-файту, хортингу, черлідінгу та інших видів.

Також чекайте туристично-оздоровчий велопробіг, перетягування канату, гирьовий хортинг, богатирські ігри та багато інших захоплюючих розваг.

Незабутні враження – Гарантовано!

Коментарі

коментарів