Свято фізичної культури і спорту в Шепетівському професійному ліцеї

646

Початок вересня – цікава пора для усього учнівства: тут і зустрічі після тривалих канікул, і знайомства  із першокурсниками, і просто насолода ніжним осіннім теплом, що поволі перейде у прохолоду.
Разом з тим енергія молодих, як завжди, залишається невпинною і вимагає, як кажуть, виходу.

Думаємо, що саме тому людство запровадило день фізичної культури і спорту саме на цю прекрасну пору року – осінь.
Щороку в Шепетівському професійному ліцеї цей день для учнівства є особливим, бо це свято спортивних ігор, змагань, турнірів.
Цього року з 6 по 10 вересня у навчальному закладі було проведено тиждень фізичної культури, що мав назву Олімпійський тиждень, під час якого було передбачено:

– спортивні ігри (футбол, волейбол, настільний теніс),
– рухливі перерви,
– фізкультхвилинки на уроках,

– Олімпійські уроки – вікторини.

Слід відзначити, що у проведенні спортивної вікторини взяли участь учні усіх навчальних груп, проте переможцями стали учні групи № 201 (фізорг Віталій Коломійчук). Вони нагороджені перехідним кубком «Мудра Сова».
Особливо цікавим було проведення комплексного заняття з таких видів спорту: важка атлетика, футбол, волейбол, під час якого в ролі інструкторів виступали учні навчального закладу Катерина Денисенко, Білецька Валерія (група № 303), Дмитро Горобець (група № 101).

Найактивнішими у підготовці та проведенні Олімпійського тижня були Горобець Дмитро (група №101), Денисенко Катерина, Білецька Вікторія (група № 303), Коломійчук Віталій (група № 201).

В.о. директора Шепетівського професійного ліцею Олена ЛЯСКА., викладач фізичного вихованняСергій МЕЛЬНИК.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів