Свято під назвою «Мирноградська осінь 2018» відбулось на Донеччині

1588

22 вересня в місті Мирноград відбулося яскраве і масштабне свято під назвою «Мирноградська осінь 2018». За ініціативою міської влади захід проводиться вже четвертий рік поспіль. Участь у ньому беруть не тільки шкільні колективи, а й представники дитячих садків, підприємці та активісти міста.

Страви національної кухні, вироби і сувеніри – всім  цим можна було не тільки помилуватися на святі, а й придбати. Всіх бажаючих організатори запрошували до участі в майстер-класах та розвагах. На території  парку була встановлена ​​сцена, на якій під час заходу творчі колективи міста і сусідніх населених пунктів демонстрували свої уміння всім присутнім.

Краматорська спортивна секція українського спасу (ОБЛДЮСШ, тренер – викладач Вотчель О. Г.) теж показала свою майстерність на Мирноградській сцені. Цікавими вправами юні козаки  намагалися довести присутнім, як український рукопашний спас допомагає виростити успішних людей – воїнів-захисників, які будуть фізично, духовно й ідейно готові захищати, розвивати і оберігати нашу Україну.

Донецьке обласне відділення (філія) КФВС МОН України висловлює подяку організаторам та учасникам таких свят, на яких ми дійсно відчуваємо, що ми цілісний народ, цілісна нація, яка підтримує одне одного.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів