Свято спорту в Луцькому НВК “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 – технологічний ліцей”

1400

12 жовтня в Луцькому навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 – технологічний ліцей” відбувся спортивно-інтерактивний захід для дітей та молоді #OlympicLab за проєктом НОК України «Олімпійські і людські цінності».

 Захід відбувся за активної підтримки відділення НОК України у Волинській області.  

Перед початком змагань для всіх учасників заходу майстер спорту України міжнародного класу Олександр Кулаков провів бесіду, в якій наголосив на важливості формування уявлення учнів про олімпійський рух, бажання розвиватися і удосконалювати свої здібності, навчатись, визначати інтереси, ставити цілі, будувати шляхи реалізації та провів інтенсивну руханку.

В цілому, у заході взяли участь 8 команд. Спортивна програма складалася з трьох комплексних естафет: «Ігрова», «Флорбол» та «Фрізбі». 

Усіх учасників заходу було відзначено грамотами, дипломами, медалями та призами від відділення НОК України у Волинській області.

Дітки отримали безліч позитивних емоцій, адже кожен старався доклали максимум зусиль для перемоги, а командний дух зробив відпочинок дітей змістовним та незабутнім.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів