Свято “Волана” у Хмельницькому національному університеті

151

У стінах ігрової зали навчального корпусу № 4 пройшов черговий спортивний захід, присвячений 60-річчю Хмельницького національного університету. Цього разу відбувся відкритий турнір з бадмінтону. 

Надзвичайно приємно відмітити, що окрім спортсменів, які представляли навчальні заклади міста Хмельницького, на змагання завітали команди: Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на чолі із деканом факультету фізичного виховання і спорту Ярославом Яцівим; Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на чолі із деканом факультету фізичного виховання Андрієм Огнистим, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на чолі із завідувачем кафедри теорії і методики фізичного виховання Юрієм Юрчишиним. Також учасниками змагань стали спортсмени з інших міст і регіонів України. Честь Хмельницького національного університету відстоювали доктори наук завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії Олег Базильчук, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Олександр Солтик, професор та доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Юрій Дутчак та Олег Квасниця.

Зважаючи на велику кількість учасників, змагання проходили в парному розряді за окремими трьома турнірами: серед здобувачів освіти, серед початківців-любителів та серед професійних спортсменів. У кожному виді програми проходили запеклі поєдинки. Неодноразово для того, щоб визначити переможця, приходилося грати усі три партії та розігрувати на «більше-менше».  

За підсумками змагань у категорії студенти та майбутні абітурієнти переможцями стали:

1 місце – Дмитрук Діана, Поклонова Софія;

2 місце – Кирильчук Артур, Паляниця Артур;

3 місце – Бургело Данило, Безкоровайна Яна та Гулько Наталія, Басалай Анастасія.

Серед професійних спортсменів призерами та переможцями стали:

1 місце – Панченко Дмитро (м. Київ) – Пересічний Олексій (м. Слов’янськ);

2 місце – Бойко Дмитро (м. Кам’янець-Подільський) – Березніцький Борис (м. Кам’янець-Подільський);

3 місце – Ксьондз Сергій (м. Хмельницький) – Чертова Катерина (м.Дніпро).

Серед 12 команд учасників в категорії початківці-любителі також визначилася трійка призерів та переможців:

1 місце вибороли викладачі Хмельницького національного університету: Олександр Солтик та Олег Квасниця.

2 місце посіли викладачі Тернопільського національного педагогічного університету: Андрій Огнистий та Валерій Єднак.

3 місце вибороли викладачі Кам’янець-Подільського національного університету: Юрій Юрчишин та Анастасія Мальована.

Нагородження здійснювали ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх та декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Євген Павлюк. У вітальній промові Сергій Матюх висловив слова подяки Збройним Силам України, завдячуючи яким стало можливим проведення спортивних змагань.

Не зважаючи на те, що нагороди отримали частина спортсменів, переможцями стали усі учасників змагань, адже отримали чудові емоції, та насолоду від спортивної боротьби.

Варто відзначити що окрім дружнього спілкування, цікавих спортивних поєдинків в рамках змагань відбулося ще багато важливих заходів, зокрема знайомство із сучасною матеріально-технічною базою Хмельницького національного університету, обмін досвідом, підписання важливих договорів про співпрацю між закладами вищої освіти.

На завершення, хочемо відмітити що змагання з бадмінтону такого рівня у стінах Хмельницького національного університету проходили вперше. Науково-педагогічні працівники університету висловлюють слова вдячності колегам з інших закладів освіти, які взяли участь та допомогли перейняти позитивний досвіт проведення таких змагань, та усім учасникам змагань. Сподіваємось що турніри з бадмінтону у Хмельницькому національному університеті в подальшому стануть традиційними.

За інформацією Олександра СОЛТИКА, завідувачу кафедрою теорії і методики фізичного виховання і спорту Хмельницького національного університету

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів