Тарас Радь зустрівся зі студентами і колективом факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка

2315

Після виснажливих тренувань та перемог на всеукраїнських та міжнародних змаганнях з ініціативи фізичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, з нагоди «Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру» та за сприяння Тернопільського обласного відділення НОК України і обласного осередку Олімпійської академії відбулась зустріч з Чемпіоном XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані (Республіка Корея), прапороносцем збірної України на церемонії закриття Паралімпіади, Майстром спорту міжнародного класу України, студентом першого курсу факультету фізичного виховання Тарасом Радьом з колективом та студентами факультету.

Декан факультету фізичного виховання Володимир Омельяненко привітав Тараса з перемогою на XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані. Протягом зустрічі студенти-одногрупники цікавилися спортивним і особистим життям Тараса, його планами, особливостями тренувань та підготовкою до виступів на змаганнях. По закінченню зустрічі професорсько-викладацький колектив та студенти факультету фізичного виховання ТНПУ ім. Володимира Гнатюка, Тернопільське обласне відділення НОК України та регіональне відділення олімпійської академії України побажали спортсмену здоров’я, щастя і нових звершень на спортивному олімпі.

Цікавим фактом є те, що висока честь нести прапор України на церемонії відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор довірено Олімпійській чемпіонці і капітану жіночої збірної з біатлону Олені Підгрушній – випускниці факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

По справжньому переповнює гордість за те, що у стінах Тернопільського університету вчились і вчаться, вже без перебільшення легенди Українського Олімпійського та Паралімпійського руху.

Тернопільське обласне відділення КФВС МОНУ

Коментарі

коментарів