Тернопільська легкоатлетка вдало виступила на чемпіонаті Європи з бігу по шосе

155

 Збірна команди України з легкої атлетики серед юніорів взяла участь у чемпіонаті Європи з бігу по шосе «European Road Race U20 Trofeo Opitergium 2022». Такий турнір серед спортсменів до двадцяти років відбувся у місті Одерцо (Італія). Учасниками змагань стали представники із 14-ти європейських країн – Італії, Франції, України, Румунії, Англії, Фінляндії, Чехії, Словаччини, Греції, Сербії, Мальти, Вірменії, Швеції та Північної Македонії. Проводився турнір у двох  дисциплінах – біг на 10 км – чоловіки та на 5 км – жінки. 

У складі української команди виступала легкоатлетка з Тернопілля Тетяна Когут. Відтак у бігу на 5 км серед жінок наша землячка з результатом 17:04 посіла четверте місце. А перемогу здобула спортсменка Ілона Мононен з Фінляндії (16:53), друге місце у  італійки Грети Сеттіно (16:58), на третьому місці – Меліссанда Джордан (Франція, 17:02).

Додамо, що Тетяна Когут – вихованка Бережанської ДЮСШ (тренери Володимир та Богдан Дуди), студентка юридичного факультету Західноукраїнського національного університету, майстер спорту. 

Серед останніх здобутків спортсменки – «срібло» у бігу на 3000 метрів з перешкодам на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих у Луцьку.

Інформацію підготовлено за матеріалами World Athletics, фото із інтернет-сторінки ЗУНУ. 

До змагань долучилася студентка юридичного факультету Західноукраїнського національного університету Тетяна Когут, яка у результаті посіла 4 місце з бігу на 5км серед жінок.

Пишаємося спортивними досягненнями нашої молоді!

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів