Тернопільська студентка на п’єдесталі світової першості з біатлону

991

На чемпіонаті світу в Антхольц-Антерсельві (Італія) відбулася жіноча естафета. Перемогу здобула збірна Норвегії. На другому місці – Німеччина, а команда України посіла високе третє місце. Відтак, збірній України вдалося виграти першу медаль змагань – бронзову. У складі української збірної в естафеті виступали Юлія Джима, Віта Семеренко, Олена Підгрушна та студентка Тернопільського національного економічного університету Анастасія Меркушина. Настя стартувала першою і завершила свій етап на сьомому місці, Джима стала шостою, а Семеренко передала естафету восьмою. Однак тернополянки Олена Підгрушна змогла вивести Україну в трійку призерів. Додамо, що жіноча збірна України втретє взяла медаль на чемпіонаті світу в класичній естафеті. У 2017 році українки в естафеті здобули срібло, а в 2019-му – бронзу.

Особливо цінний цей успіх, оскільки здобутий в красивій конкурентній боротьбі, в гонці, яка запам’ятається надовго! І в той час, як італійки і польки, що лідирували по ходу гонки, задовольнялися десятим і сьомим місцями відповідно, наша команда, провівши всю естафету в боротьбі за призові позиції, заслужено підтвердила невипадковість минулорічного бронзового успіху в Остерсунді!».