Тернопільське обласне відділення провело онлайн-нараду із спеціалістами фізвиховання коледжів області

507

Завершилась нарада організована Тернопільським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України із спеціалістами та викладачами фізичного виховання закладів вищої освіти І-ІІ р.а. (коледжами) області. В нараді прийняли участь представники закладів, які є учасниками Спортивних студентських ігор Тернопільської області серед коледжів. 

За допомогою інтернет платформи Zoom спеціалісти відділення на чолі із начальником Олександром Бірюковим та 9 представників коледжів змогли обговорити підсумки проведеної спортивно-масової роботи та участі у обласній першості 2019-2020 навчального року. До наради та привітання учасників долучився начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації Віталій Тріль. 

Кожен з учасників поділився своїм досвідом роботи в умовах карантину та використання різних освітніх платформ для дистанційного навчання. Усі спеціалісти погодились з тим, що викладання предмету фізичної культури в дистанційній формі не можливе у повному обсязі, але кожен на своїх місцях професійно віднісся до цього питання та намагався максимально доступно надати інформацію студентам та максимально залучити їх до фізичної активності використовуючи ті умови в яких вони знаходяться. 

Начальник відділення ознайомив учасників з Проектом Рекомендацій щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді на період до 2025 року. Учасники коротко обговорили питання, які їх цікавили, поділились своїм досвідом в організації фізкультурно-масової роботи в своєму навчальному закладі. 

Організатори задоволені проведеною нарадою, підведенням онлайн-підсумків 2019-2020 навчального року та обумовили проведення таких зустрічей в майбутньому.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів