Тернопільські легкоатлети привезли п’ять медалей із командного чемпіонату України у Львові

323

П’ять призових місць вибороли тернопільські спортсмени на командному чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбувся 24-25 вересня на стадіоні «Скіф» ЛДУФК в Львові. Змагання проводились у трьох вікових групах, окремо серед дорослих та молоді, юніорів та юнаків. Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, насамперед потрібно відзначити вихованку Бережанської ДЮСШ Тетяну Когут, яка в бігу на 1500 м з високим результатом 4.32,85 сек здобула перемогу серед юніорок. Тренують спортсменку Володимир та Богдан Дуди. Тетяна – студентка ЗУНУ, майстер спорту.

Дві срібні нагороди серед юнаків вибороли Ольга Правецька в бігу на 1500 м (ОДЮСШ, тренер Ольга Стефанишина, учениця Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю) та в стрибках в довжину Ільєнко Єлизавета (тренер Віктор Ворко). 

Бронзовими призерами стали ще двоє вихованців обласної ДЮСШ: Віктор Гнатів (тренери Богдан та Оксана Дуди, студент ЗУНУ) в бігу на 3000 м з перешкодами серед дорослих спортсменів, якому, на жаль, не вистачило 11 сотих до результату кандидата в майстри спорту України, та Олексій Навроцький в штовханні ядра серед юнаків (тренери Леонід Дахновський, Галина Шмуляєва, ЗУНУ).

В бігу на 100 м серед юнаків Олександр Антонів (Зборівська ДЮСШ, тренер Володимир Небельський) зупинився за крок до п’єдесталу, зайнявши четверте місце. 

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів