Тернопільські школярі на п’ядесталах пошани всеукраїнських змагань з боротьби греко-римської

447

В місті Долина Івано-Франківської області завершилась Відкрита першість Долинської ДЮСШ з греко-римської боротьби. Участь у змаганнях взяло 70 спортсменів, серед яких і представники Тернопілля – вихованці КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» міста Тернополя. Наші борці здобули на цьому турнірі одну срібну і чотири бронзових нагороди.

Відтак, серед молодших юнаків 2010-2011 років народження у ваговій категорії 26 кг Костянтин Зозуля (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст.№16 ім. В.Левицького) та Захар Тарасюк (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ №19) вибороли бронзові нагороди, Матвій Кротюк (Тернопільський навчально-виховний комплекс “Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука”) став срібним призером у ваговій категорії 30 кг, а ще одну «бронзу» приніс команді Едуард Струс (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №23), який посів третє місце у ваговій категорії 32 кг.

Також бронзова медаль на рахунку Олександра Юровського (Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка), який виступав веред молодших юнаків 2009-2011 років народження у ваговій категорії 35 кг.

Вітаємо юних борці та їх наставників з успішним виступом!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (з інформації Федерації греко-римської боротьби м.Тернополя)

Коментарі

коментарів