Тернопільські школярі та студенти відзначились на чемпіонаті України з пляжного самбо

491

Майже 400  спортсменів змагалися в Тернополі на чемпіонаті України з пляжного самбо серед усіх віковиих категорій (підлітки, кадети, юнаки, юніори, дорослі, ветерани). Відбувся захід на водно-спортивній базі Західноукраїнського національного університету. Участь у турнірі взяли представники 18 областей України. «Динамічні, яскраві, азартні моменти подарували спортсмени, сперечаючись за нагороди у сорока вікових групах та вагових категоріях. Окрім того, учасники боролися за право відбору до збірної команди, яка представлятиме нашу державу на міжнародних змаганнях»,- розповів організатор змагань Віталій Гнатишин.

Серед переможців та призерів змагань, як повідомляє прес-служба ЗУНУ, відзначились спортсмени класичного університету Тернополя: Анастасія Сикіш, Сніжана Пліш, Галина Ковальська та Володимир Свідрак вибороли золоті нагороди, Марія Куневич здобула срібло; Анна Пушкар завоювала дві бронзових нагороди – у заліку серед жінок і серед кадетів; Денис Фік серед дорослих був другим, а у заліку серед юніорів посів третє місце. Ще один студент ЗУНУ Устим Басан серед старших юнаків здобув 3 місце, а серед кадетів –  друге місце. Також п’ятим був Ілля Тукало серед старших юнаків, а Валерія Демчук – серед старших дівчат.

Серед студентів факультету фізвиховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка Марія Бала (вага +72 кг) серед жінок стала бронзовою призеркою чемпіонату України, а Софія Волянюк була п’ятою.

Щодо виступу спортсменів-тернополян, то як повідомив Віталій Гнатишин, наша команда вдало попрацювала. «Загалом, представники Федерації дзюдо/самбо Тернопілля здобули 16 медалей!!! Усіма пишаємось! Ви наша гордість!», – наголосив тренер спортсменів.