Тернопільські студенти успішно виступили на кубку України з легкої атлетики

1722

У столичному легкоатлетичному манежі ШВСМ відбулися динамічні та захоплюючі змагання. Турнір за кубок України з легкої атлетики зібрав 20 найкращих спортсменів у своїх видах.

Найбільше нагород здобули представники Тернопільщини. Так, у стрибках в висоту кубок виборов студент Тернопільськогонаціональногопедагогічногоуніверситетуім. В. Гнатюка Олександр Хома, показавши результат 208 см. Поза конкуренцією був і представник Тернопільського національного економічного університету – Сергій Крук, який стрибнув в довжину на 738 см.

А от стартувавши вперше у сезоні, на спринтерській дистанції, Наталя та Іван Стребкові з ТНПУ ім. Гнатюка вибороли кубки до сімейної колекції.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (з інформації ФЛАТ)