Тернопільські студенти стали призерами чемпіонату України з пляжного самбо

130

У Тернополі, на відпочинковій зоні «Циганка», відбувся чемпіонат України з пляжного самбо серед чоловіків та жінок. У головних змаганнях національного рівня взяли участь понад півтори сотні учасників з 15-ти регіонів України. Спортсмени змагались у чотирьох вагових категоріях.

У складі збірної команди Тернопільської області успішно виступили студенти місцевих вишів. Так, серед жінок у ваговій категорії понад 72 кг студентка третього курсу факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Марія Бала виборола срібну нагороду, а її колега по команді другокурсниця Галина Винниченко у ваговій категорії до 72 кг посіла третю сходинку п’єдесталу. 

Також «бронзу» завоював на турнірі студент Західноукраїнського національного університету, тернополянин Денис Фік. Спортсмен став бронзовим призером серед чоловіків у ваговій категорії до 58 кг та виконав норматив майстра спорту України. 

До слова, Денис Фік – вихованець КДЮСШ імені Ю. Горайського, член Федерації самбо/дзюдо Тернопілля та Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України, член резерву збірної України з самбо. Тренер спортсмена – заслужений тренер України Віталій Гнатишин.

Додамо, що під час турніру у Тернополі учасники боролися за путівки на чемпіонат світу з пляжного самбо, який наприкінці літа відбудеться в Марокко.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів