Тернопільські студенти стали срібними призерами командного чемпіонату України з велосипедного спорту

753

Вперше після впровадження карантину в Україні відбулись змагання з велосипедного спорту на шосе. «Голодні» на змагання велосипедисти зібрались в Білій Церкві, щоб позмагатись в Командному чемпіонаті України в індивідуальній та груповій гонках та чемпіонаті України в командній гонці на час.

Студенти тернопільських вишів Віталій Гринів, Владислав Щербань та Назар Покойовий в співпраці з київлянином Романом Гладишем завоювали срібні нагороди в командній гонці на час на дистанції 52,8 км, поступившись лише 9 секундами переможцям команді із Миколаївської області. На цій же дистанції в міксовій команді серед юніорів Юрій Щербань став срібним призером, командою поступившись 2 секундами переможцям категорії.

В індивідуальній гонці на час наші хлопці в складі Віталія Гриніва, Владислава Щербаня, Назара Покойового та Артема Авдаляна  посіли 2 місце в командному заліку серед чоловіків, в таких же перегонах, але серед юніорів Юрій Щербань посів 2 місце особисто і в командному заліку його команда виборола бронзові нагороди!

Вітаємо наших студентів та тренера Володимира Павелка з успішним стартом шосейного сезону!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів