Тернопільські студенти візьмуть участь у Кубку Світу з єдиноборств у Туреччині

305

Кубок світу з єдиноборств серед студентів, чоловіків та жінок – UNIVERSITY WORLD CUP COMBAT SPORTS, 23-30 вересня 2022 року відбуватиметься у турецькому місті Самсун. Участь у заході візьме близько двох тисяч спортсменів з шістдесяти країн світу. Україну на цих престижних змаганнях представлятимуть 120 спортсменів та тренерів із шести видів спорту. Серед них і тернопільські студенти.

Так, у збірній команді України з боксу виступатимуть знані тернопільські спортсменки, вихованки тренера Руслана Фірмана, Каріна Вовк (в/к 60 кг), яка є випускницею Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, та Олеся Крисюк (в/к 75 кг), яка навчається у Тернопільському Західноукраїнському Національному університеті. До речі, загалом, до команди України з боксу серед студентів увійдуть 19 спортсменів та 7 тренерів.

Студенти Західноукраїнського національного університету Василь Васильківський (вихованець ДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя, ОШВСМ) та Дмитро Кіяшок змагатимуться на Кубку світу у греко-римській боротьбі, а Аліна Рудницька – у вільній боротьбі. У складі української команди виступатимуть також Анастасія Сикіш, Сніжана Пліш та Марія Куневич (боротьба самбо) і  Владислав Єременко (таїланський бокс Муей Тай). Усі вони теж навчаються у Західноукраїнському національному університеті.

Додамо, що весь організаційний процес з підготовки збірних команд України проводиться комітетом фізичного виховання та спорту МОН України, на чолі з Головою комітету – Вадимом Григоровичем Стеценком.

Василь Васильківський є вихованцем КЗ “ДЮСШ з греко-римської боротьби” та “Школи вищої спортивної майстерності” міста Тернополя, студент факультету економіки управління ЗУНУ (колишній ТНЕУ). Готували спортсмена до змагань тренери Віталій Ліщинський та А.Рафа.

  Список учасників Кубку Світу серед студентів з єдиноборств (2022 FISU University Worid Cup Combat Sports)

Визначено остаточний склад збірної України, яка братиме участь в Кубку світу з єдиноборств серед студентів 2022 FISU UNIVERSITY WORLD CUP COMBAT SPORTS. Такі змагання 23-30 вересня 2022 року відбудуться у турецькому місті Самсун (Туреччина).

з/п

Прізвище, ім’я Вид спорту Заклад вищої освіти
1 Вовк Каріна бокс Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка
2 Крисюк Олеся бокс Західноукраїнський національний університет
3 Рудницька Аліна боротьба вільна Західноукраїнський національний університет
4 Кіяшок Дмитро боротьба греко-римська Західноукраїнський національний університет
5 Васильківський Василь боротьба греко-римська Західноукраїнський національний університет
6 Сикіш Анастасія боротьба самбо Західноукраїнський національний університет
7 Пліш Сніжана боротьба самбо Західноукраїнський національний університет
8 Куневич Марія боротьба самбо Західноукраїнський національний університет
9 Єременко Владислав таїланський бокс Муей Тай Західноукраїнський національний університет

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів