Тернопільські студенти здобули дві медалі на зимовому Чемпіонаті України з легкоатлетичних метань

125

У Києві, в Конча-Заспі, пройшов зимовий Чемпіонат України з легкоатлетичних метань. Змагалися учасники в усіх вікових групах – серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Всього за перемогу боролись 292 спортсмени з двадцяти областей України та міста Києва. 

Вдало виступили на турнірі тернопільські студенти – вихованці Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту. Так, серед молоді в метанні диска вагою 2 кг, з результатом 45 м 50 см впевнену перемогу, золоту нагороду і звання чемпіона України здобув студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Ігор Висоцький.

Студент Факультету комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету Олександр Сеньків у змаганнях метальників молота з результатом 45 м 96 см завоював третє місце та, відповідно, бронзову нагороду в цій же віковій групі.

Студент ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» Остап Кур’євич в метанні молота з результатом 42,31 м посів п’яте місце. Також п’ятим був у метанні диска учень Козівського ліцею імені В. Герети Максим Лаврик. Атлет показав результат 43 м 52 см.

Усі спортсмени є вихованцями тренерів-викладачів з легкої атлетики Івана Панасюка та Василя Яковіва. 

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів