Тернопільські студенти здобули медалі на чемпіонаті України з велоспорту на треку у Львові

73

У Львові завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на треку. Змагання зібрали на велотреку СКА близько ста велосипедистів з різних регіонів нашої держави. У складі тернопільської команди виступали четверо спортсменів – Віталій Гринів, Владислав Щербань, Юрій Щербань та Назар Покойовий, яка показали високі результати у різних видах програми. У командній гонці переслідування на 4 км, в дуже запеклій боротьбі хлопці здобули срібні нагороди!

В гонці «медісон» Юрій Щербань зі своїм напарником зі Львова Святославом Горбовим також вибороли «срібло». Ще одну медаль, цього разу бронзового гатунку Юрій Щербань завоював у гонці «скретч», а в гонці з вибуттям, разом із Владиславом Щербанем, розділили відповідно срібло і бронзу!

В гонці «омніум», яка складається з чотирьох видів за сумою очок, Назар Покойовий з рівною сумою балів із суперником, який став бронзовим призером (120 балів), посів четверте місце.

Усі спортсмени представляють обласну ШВСМ, де тренуються під керівництвом Володимира Павелка. Владислав Щербань та Назар Покойовий навчаються у ЗУНУ, Віталій Гринів є випускником цього вишу, Юрій Щербань – студент ТНТУ імені І. Пулюя. 

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів