Тернопільські віндсерфінгісти підкорювали Київське море

1410

П’ять медалей привезли тернопільські віндсерфінгісти чемпіонату України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми. Впродовж тижня на Київському морі у Вишгороді, разом із тернополянами, що змагалися на вітрильних дошках у дорослому класі RS-X та юнацькому класі Techno-293, на старти виходили представники Києва та Одеси, Дніпра та Кременчуга, Херсону та Миколаєва, Харкова, Запоріжжя та інших міст України. Загалом змагалось близько 400 учасників у 12 класах яхт.

Щодо результатів наших віндсерфінгістів, то серед дорослих спортсменів, як завжди підтвердив свій високий рівень і став чемпіоном України майстер спорту міжнародного класу студент Олександр Тугарєв (студент ТНЕУ, обласна ШВСМ). Третє місце у напруженій боротьбі із суперником з Дніпра, виборов Мар’ян Воловець (студент ТНЕУ, обласна ШВСМ). Серед юнаків до 17 років Іван Колодницький (учень ТЗОШ №4) посів друге місце, поступившись спортсмену з міста Дніпро Олександру Менделенку. У віковій категорії до 15 років серед юнаків чемпіоном України став дванадцятирічний учень ТЗОШ №26 Тімур Данієлян.

Спортсмен вперше брав участь у змаганнях всеукраїнського рівня, відтак цей дебют виявився для нього надзвичайно вдалим. Серед дівчат срібною призеркою регати стала семикласниця ТСШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Аліна Нижегородова.

Додамо, що на цих змаганнях проходив відбір до національної збірної з вітрильного спорту, відтак всі призери цієї регати наступного року захищатимуть честь України на міжнародних стартах.

Готували наших віндсерфінгістів до змагань тренери Олексій Нижегородов та Олександр Тугарєв (старший)

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України