Тернопільський гандбольний клуб «ТНЕУ-Енерго» здобуває срібло Кубку України

1555

Завершився Фінал чотирьох кубка України 2020 з гандболу, що 12-13 вересня проходив у Броварах на арені БСФК. Неймовірним успіхом для тернопільської команди «ТНЕУ-Енерго» завершились ці змагання. Дівчата на чолі із тренером Андрієм Верцімагою сенсаційно здобули перемогу у півфіналі над командою Дніпрянка (Херсон) 37:27 (18:13). Дівчата не стримували свої емоції, адже“ТНЕУ-Енерго”  вперше в своїй історії пробився до фіналу Кубка України-2020.

Фінальний поєдинок “Галичанка” – “ТНЕУ-Енерго” розпочався з голу тернопільської команди. Нажаль, команді Західноукраїнського національного університету не вдалось перемогти ще одного фаворита. “Галичанка” серед усіх команд броварського квартету продемонструвала дійсно найкращий рівень зіграності, індивідуальної майстерності та фізичної готовності. У фіналі вихованки Віталія Андронова шансів ТНЕУ на залишили – перемога “Галичанки” (41:25), яка відстояла титул володарок Кубка України.

Додамо, що Ольга Костецька-Сухецька (“ТНЕУ-Енерго”) – визнана MVP – найкращим гравцем Фіналу чотирьох Кубка України-2020; Софія Гуменюк стала найкращим гравцем команди у півфіналі, а Валерія Величанська кращим гравцем команди у фіналі.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (з інформації ФГУ)

Коментарі

коментарів