Тернопільський педуніверситет виграв черговий поєдинок чемпіонату України серед студентів з футболу

1967

5 листопада, відбувся черговий поєдинок у чемпіонаті України серед студентів. У тернопільському дербі, як зазначає ФФТО, зустрілися команди ФК «Тернопіль-Педуніверситет» (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка) та  ФК «Кременець-Академія» (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Т.Г. Шевченка). Тернополяни перемогли з рахунком 2:0.

Рахунок був відкритий у середині першого тайму, коли після вкидання м’яча з ауту, дальню стійку замкнув Роман Голодрига (1:0). На 52-й хвилині сольний прохід по лівому краю виконав Іван Когут і подвоїв перевагу тернополян (2:0). А на 80-й хвилині за порушення правил на Андрію Різнику арбітр призначив пенальті. Однак кременецький воротар Роман Оліщук ногою зумів відбити м’яча після удару Юрія Заставецького.

Здолавши принципового суперника та набравши 12 очок із 12 можливих, “Педуніверситет” Тернопіль впевнено очолює турнірну таблицю чемпіонату України з футболу серед команд ВНЗ. Наступного вівторка майбутні тернопільські педагоги на своєму полі гратимуть з Івано-Франківською командою Університету нафти і газу.

Команди виступали у таких складах:

ФК «Тернопіль-Педунівнерситет»: Чуба, Заставецький, Мороз, Миронюк, Засєдко, Мостовий, Волохатий (Різник, 61), Голодрига (Онищук, 65), І. Когут (Савка, 87), Луцик (Малащук, 46), М. Когут (Романішин, 80).

ФК «Кременець-Академія»: Оліщук, Щербатюк, Кривобедрий, Старушкевич (Понєдєльнік, 46), Антосюк, Міськов (Чернявка, 63), Павлусь, Коник (Фесовець, 85), Томич, Дімітрієв (Бідний, 57), Галадей.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (з інформації: ФФТО)