Тернопільський школяр Назар Сохор став чемпіоном Європи зі швидких шахів U-14 у Чехії

199

Юний тернопільський шахіст Назар Сохор здобув тріумфальну перемогу на чемпіонаті Європи зі швидких шахів U-14. Змагання серед юнаків і дівчат у Празі зібрали 71 учасника з різних країн.

Турнір відбувався за швейцарською системою в 9 турів. Назар Сохор продемонстрував виняткову майстерність, набравши 7,5 очок із 9 можливих. Цей результат дозволив йому стати беззаперечним лідером турніру та здобути золоту медаль.

Окрім індивідуальних досягнень, Назар також виступив у командних змаганнях з бліц-шахів, які продовжили спортивні випробування у Чехії. У складі збірної команди України спортсмен зайняв третє командне місце.

Назар Сохор – учень Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, вихованець КДЮСШ №1, де тренується під керівництвом тренера-викладача Валерія Трембача.