Тернопільський школяр – п’ятий у спринті на ІІІ Зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Швейцарії

1435

У Лозанні тривають ІІІ Зимові Юнацькі Олімпійські ігри. Вдало виступив в змаганнях біатлоністів член збірної України представник Тернопілля учень Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№5 з поглибленим вивченням іноземної мови Віталій Мандзин. Зокрема, у спринтерській гонці наш земляк посів п’яте місце, показавши найкращий результат серед своїх колег по команді.

Загалом, їхні результати були такими:

5 – Віталій Мандзин (1+0) +36,0;

8 – Степан Кінаш (0+1) +44,2;

22 – Марк Козак (0+3) +1:47,5 ;

61 – Сергій Кришталь (1+3) +3:43,5.

Як сказав після фінішу Віталій Мандзин: «Сьогоднішня гонка була набагато краща, ніж індивідуальна. Сьогодні мені вдалося фінішувати з п’ятим результатом, в індивідуальній гонці я був 48-м. Радий, що мені вдалося показати суперникам, що український біатлон й на юнацькому рівні має гарну конкуренцію та може змагатися на рівні з провідними «біатлонними» країнами світу», – інформує прес-служба НОК України.

Віталій Мандзин є вихованцем обласної ШВСМ, випускник ДЮСШ із зимових видів спорту, тренер спортсмена Назарій Бурик.

До речі, статус Олімпійського чемпіона та золоту нагороду у спринтерській гонці в Лозанні здобув представник Польщі Марцін Заволь. Друге місце у російського спортсмена Дениса Іродова, а третє – у норвежця Вегарда Тона. Кожен з них схибив по одному разу на стрільбі стоячи, тому головна боротьба за нагороди відбулася саме на останньому колі.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів