Тернопільський студент – бронзовий призер міжнародних змагань з греко-римської боротьби

194

В місті Бухарест Румунія відбувся міжнародний турнір International Tournament DUMITRU PIRVULESCU & VASILE IORGA зі спортивної боротьби (вільна, жіноча та греко-имська) серед спортсменів до 20 років. У змаганнях з греко-римської боротьби став студент Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі Арсен Товмасян. Спортсмен посів третє місце у ваговій категорії 63 кг.

Арсен Товмасян – вихованець КДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Додамо, що в загальнокомандному заліку збірна України U-20 посіла друге місце, – ідеться на сторінці Федерації греко-римської боротьби міста Тернополя у соцмережах.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України