Тернопільський студент ЗУНУ Руслан Бригадир – бронзовий призер чемпіонату України з біатлону 

901

В селі Поляниця Івано-Франківської області, на гірськолижному комплексі «Буковель» проходить чемпіонат України з біатлону. Першою нагородою, яку тернопільські біатлоністи завоювали на цих змаганнях, стала «бронза» Руслана Бригадира у гонці переслідування на 12,5 км. Переможцем у персьюті виявися Артем Тищенко, другим був Тарас Лесюк, а третє місце здобув тернополянин студент Західноукраїнського національного університету Руслан Бригадир. 

Ось як описує боротьбу за «бронзу» у цій гонці Федерація біатлону України: «Віталій Труш, Андрій Доценко, Руслан Бригадир на тому чи іншому відрізку дистанції були претендентами на вакантне третє місце на подіумі. Але заключна стійка розставила всіх на свої місця. Переможцем у цій сутичці став Руслан Бригадир. Денис Насико, відставши від товариша по команді на 7 секунд, задовольнившись четвертим підсумковим результатом».

Додамо, що Руслан Бригадир – майстер спорту України з біатлону, є учнем обласної ДЮСШ із зимових видів спорту, тренер спортсмена Назарій Бурик, перший тренер Іван Стецюк.

До речі, напередодні у чоловічій гонці Руслан Бригадир посів шосте місце, і це був найкращий результат серед його колег по команді.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (інформація: управління з фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА)

Коментарі

коментарів