Тернополянин здобув бронзу на чемпіонаті Європи з карате в Болгарії

645

Першокурсник ЗУНУ Олег Головатий здобув бронзу на чемпіонаті Європи з карате в Болгарії.

Олег Головатий – студент першого курсу юридичного факультету класичного університету Тернополя спеціальності «Міжнародне право» посів третє місце на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді у розділах «куміте», «ката» та «командні ката». Такі змагання відбулись у столиці Болгарії, місті Софії. Олег виборов бронзову нагороду серед юніорів (хлопці) (U-18) у ваговій категорії +80 кг.

Додамо, що участь у чемпіонаті Європи із карате в Болгарії взяли 502 спортсмени із 22 країн світу. Україну представляло 79 спортсменів із різних регіонів нашої держави.  Збірна України посіла друге місце у загальному заліку та отримала 40 медалей: 8 золотих, 12 срібних та 20 бронзових нагород.

Підготовлено за матеріалами Національної Федерації Кіокушинкай карате України та офіційного Інтернет-сайту ЗУНУ

Олег Головатий – студент першого курсу юридичного факультету класичного університету Тернополя спеціальності «Міжнародне право»

Пишаємося, адже у нас навчаються найкращі! Бажаємо подальших перемог у професійній сфері – юриспруденції, та у представленні України на міжнародній спортивній арені!

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України