Тернополянин здобуває золоту медаль на чемпіонаті Європи з біатлону

733

Збірна України здобула золоту медаль у змішаній естафеті на чемпіонаті Європи з біатлону, що проходить у Раубичах (Білорусь). У складі української четвірки виступали Валентина Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима і тернополянин аспірант Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Дмитро Підручний. Українські спортсмени завершили естафету за 1 годину 11 хвилин 32,1 секунди та використали 9 додаткових патронів на вогневих рубежах. І саме такий результат дав можливість українцям піднятись на найвищу сходинку п’єдесталу та стати чемпіонами Європи. Друге місце посіла збірна Росії, а третє – Норвегії, четверте – Білорусі. Загалом в естафеті брали участь 22 команди.

Семеренко закінчила 1-й етап з найкращим часом, витративши 3 запасних патрони. Джима передала естафету другою, використавши один додатковий патрон. Прима завершив свій етап 1-м, витративши 3 запасних патрони. Тернополянин Дмитро зумів витримати напруженість на стрільбищі і з впевненістю пересік лінію фінішу першим.

Для України це вже четверта медаль на турнірі в Раубичах: до цього «бронзу» здобули Дмитро Підручний у суперспринті та Анастасія Меркушина і Руслан Ткаленко в одиночній змішаній естафеті, а Олена Підгрушна у жіночому суперспринті виборола «срібло».

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України