Тиждень баскетболу та баскетболу 3х3 в Тернопільській Універсіадній першості

1161

Триває ІІ Відкрита Універсіада міста Тернополя організована спільно управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Цього разу першість визначали у змаганнях з баскетболу та баскетболу 3х3.

Протягом цілого тижня баскетболісти провідних вишів області зіграли близько 15 ігор великого баскетболу та 20 ігор «стрітболу». Швидкий баскетбол, немала кількість трьохочкових – думаю глядачі отримали задоволення від змагань, тай самі гравці старались показати хороший баскетбол.

Абсолютним переможцем серед жінок та чоловіків в обох видах стали команди Тернопільського національного економічного університету №1 (представники І. Білоус та Д. Третьяк). Друга чоловіча команда ТНЕУ стала срібним призером теж в обох дисциплінах. А от дівчатам із команди ТНЕУ-2 (тренер-представник Д. Третьяк) вибороти два срібла не вдалось, – краще зігравши  в баскетболі і друге загальнокомандне місце напевно трішки розслабило дівчат і в 3х3 вони поступились суперницям із Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (тренер-представник Г. Лаврін), які забрали срібло, і стають бронзовими призерками турніру. Закрили призову трійку в баскетболі та в баскетболі 3х3х серед чоловіків команди Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя (тренер-представник Н. Вальчак).

Переможці та призери змагань були нагородженні медалями, грамотами та загальнокомандними дипломами.