ТНЕУ підтвердив свою першість у жіночому волейболі

1024

В залік ІІІ Відкритої Універсіади Тернопільської територіальної громади завершились змагання з волейболу серед жінок. Ігри традиційно відбулись в спортивному залі ТНЕУ.

Команда Тернопільського національного економічного університету за останні роки жодного разу не віддала свою першість. Цей рік не став винятком  команда Віктора Туркули ТНЕУ №1 стала беззаперечним переможцем Універсіади Тернопільщини 2019 року.

Другу сходинку посіла друга команда ТНЕУ під керівництвом Людмили Борознови, а третіми стали студентки Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського (тренер Григорій Питляр).

Команди переможці та призери нагородженні командними та особистими грамотами а також кубком переможця Універсіади.