Тренінг з чирлідингу відбувся у Краматорську

1859

Всі багато разів бачили їх в кіно, серіалах, на баскетбольних матчах. Вони завжди у гарному настрої і готові зарядити позитивом уболівальників. Красиві, стрункі, заводні дівчата та хлопці – чи так вже легко дістається їм схвальний гул трибун?

Чирлідинг (англ., cheer – крик, lead – вести) – це красивий і досить важкий вид спорту. Для того, щоб “махати помпонами”, дівчата та хлопці проходять сувору фізичну підготовку, адже чирлідинг – багатокомпонентний спорт, він включає в себе гімнастику, танець, елементи аеробіки, акробатики, балету і навіть бойових мистецтв.

4 березня на базі закладу загальної середньої освіти №15 міста Краматорська Донецької області відбувся навчальний тренінг «Запровадження варіативного модулю «Чирлідинг» у процес фізичного виховання школярів та студентів».

Вчителі фізичної культури шкіл міста та викладачі фізичного виховання закладів вищої освіти Донецької області взяли участь у тренінгу, де відпрацьовували методики підготовки груп підтримки та спортивних команд з чирлідингу у навчальних закладах.

Теоретичну та практичну частину для них викладав президент Федерації чирлідингу та чирспорту України Андрій Боляк. На тренінгу учасники вислухали теоретичний матеріал, а потім пішли спортивний зал де відпрацьовували техніку виконання вправ, стійок, пірамід та інших елементів чирлідингу.

По завершенню навчального тренінгу всі вчителі та викладачі отримали сертифікати, які засвідчують що вони пройшли навчання на тренінгу.

Одже очікуємо перших результатів учнів та студентів Донецької області в новому для них виді спорту Чирлідинг.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів