Триває обласна Олімпіада 2018 школярів Дніпропетровщини

1265

Протягом травня місяця 32 команди брали участь у змаганнях обласної Олімпіади з фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт». У запеклій боротьбі у фінальній частині змагань перше місце виборола команда гімназії № 11 м. Кам’янське, другими були господарі – учні ліцею № 1 міста Покров, на третьому команда Тернівської гімназії м. Кривого Рогу.

В змаганнях Олімпіади з легкоатлетичного чотирьохборства взяли участь 27 команд юнаків та дівчат. Чемпіоном стала команда ЗОШ № 6 з міста Покров, друге посіли юні спортсмени Магдалинівського району, на третьому місці учні ЗОШ № 1 Петропавлівського району.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України