Триває підготовка до шкільних ігор з регбі-5 у Києві

91

Майстер-класи з регбі-5 продовжують крокувати школами Києва. Цього разу за підтримки Київського міського відділення КФВС МОН представники Фонду розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні та Клубу спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів, молоді з інвалідністю України і Франції та Благодійного фонду «Єдина країна» завітали до однієї з найспортивніших шкіл міста Києва Навчально-виховного комплексу «Домінанта». 

Прихильники  і майстри цього чудового і захопливого виду спорту Сергій Бобровник та Леонід Дейнеко  за підтримки вчителя фізичної культури НВК «Домінанта» Максима Балася провели майстер-клас з регбі-5 серед учнів 6-7 класів. 

Діти з захопленням сприймали інформацію і з задоволенням навчалися правилам, техниці передачі м’яча і секретам командної гри. Найбільше ж задоволення отримали від самої гри, коли розділившись на команди, отримали можливість реалізувати всі отримані знання на практиці і вперше спробувати свої сили в грі з безконтактного регбі.

Для продовження тренувань і підготовки до міського етапу Шкільних ігор гості залишили учням регбійні м’ячі і спортивний інвентар для гри в регбі-5. Впевнені, учні не лише продовжать вдосконалювати навички гри, а й передадуть отримані знання своїм однокласникам.

Щиро вдячні директору школи Світлані Уфімцевій за постійну підтримку спортивних ініціатив, відкритість і взаємодію, турботу про фізичний розвиток і підготовленість учнів. Дружньому колективу школи за допомогу в організації і проведені майстер-класу. 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів