Тривають онлайн змагання серед учнів професійно-технічної освіти Дніпропетровщини

377

У фінальних змаганнях II онлайн Спортивних іграх серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти з стрибків через скакалку за 1 хвилину серед дівчат та віджимання з оплесками серед юнаків взяли участь по 8 команд фіналістів з різних регіонів області.

В особистих змаганнях серед дівчат перше місце виборола Валерія Головко, на другому Дарина Івченко обидві з ВПУ № 55, третє місце посіла Аліса Недовба учениця ВПУ № 75 Покровської селищної ради.

В командному заліку перше місце у вищого професійного училища № 55 м. Дніпро, друге місце виборола команда вищого професійного училища № 75, на третьому місці Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти
м. Жовті Води.

В командному заліку серед юнаків перше місце у Нікополького центру професійної освіти, друге місце поділили Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування і професійно-технічне училище № 2 м. Дніпро.

В особистих змаганнях перше місце виборов Артур Кузьменко з Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування, на другому Володимир Чушенков учень Криворізького гірничо-металургійного ліцею, третє місце посів Олександр Косенко з вищого професійного училища № 17 м. Дніпро.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України