Тривають Студентські спортивні ігри серед коледжів Тернопільської області

1158

12 грудня обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з управлінням фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА проведено змагання з волейболу серед юнаків закладів вищої освіти І-ІІ р.а. в залік Студентських спортивних ігор 2019-2020 н.р.

Змагання проводились в Тернополі в спортивних залах Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя та  Галицького коледжу ім. В.Чорновола. В змаганнях взяло участь 8 навчальних закладів та 78 спортсменів, які були поділені на дві групи. У фінал вийшло дві команди, переможці в групах.

Фінальні ігри проводились в Техколеджі, в якому були розіграні 1-4 місця. Як і в минулому році за 1 місце боролись команди Технічного коледжу та Кременецького лісотехнічного коледжу. В напруженій спортивній боротьбі перемогу виборола команда господарів змагань – Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-викладач Андрій Вітрикуш), другу сходинку посіли волейболісти Кременецького лісотехнічного коледжу (тренер-викладач Ганна Леськів-Бондарчук) і третіми стали студенти Бережанського агротехнічного коледжу (тренер-викладач Микола Косюк).

Переможці та призери нагородженні Кубками, медалями та грамотами організаторів змагань.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України