Турнір пам’яті лікарів, полеглих у російсько-українській війні відбувся у Києві

67

3 листопада у спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті лікарів, які віддали своє життя за свободу і незалежність України у війні з російським агресором. Організаторами пам’ятного заходу стали Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я та Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Чотири футбольні команди з Інституту кардіології імені академіка М.Д. Стражеска, Інституту отоларингології імені професора О.С. Коломійченка, Київської міської клінічної лікарні №6 та Національного медичного університету імені О.О. Богомольця взяли участь у турнірі.

Перед початком турніру футболістів привітали заступник голови Ради КМППОЗ Віталій Левицький та проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи професор Олександр Канюра, який, зокрема зазначив, що у боротьбі з російським фашизмом беруть участь багато наших студентів і оголосив імена тих,  хто загинув із зброєю в руках.

Згадували у той день також вихованця Національного медичного Університету, капітана ЗСУ, командира першої роти 130 батальйону Артема Соханя. Він розпочав свій бойовий шлях задовго до початку повномасштабної війни. Воював на сході України, командував підрозділом Територіальної оборони, а з перших днів війни був на передньому краї боротьби з ворогом: звільняв Бучу, Ірпінь, Харківщину, де загинув під час виконання бойового завдання.  У турнірі Пам’яті взяла участь мати героя Тамара Сохань і старший солдат 130 батальйону Еліна Шахбанова, яка передала вітання від свого командира Віталія Зіви – донедавна тренера футбольної команди збірної НМУ Богомольця, викладача кафедри фізичного виховання та здоров’я. Символічно, що його син Арсен Зіва під час цього матчу грав за збірну Університету, майстерно захищаючи ворота.

Незважаючи на те, що матчі мали товариський характер, на футбольному полі точилася безкомпромісна спортивна гра. Про це свідчать і хокейні рахунки, які сягали до п’ятнадцяти голів в обидва напрями воріт суперників. Загалом було зіграно  чотири матчі. Збірна НМУ Богомольця  у фінальному поєдинку перемогла футболістів Київської клінічної лікарні №6 і стала лідером турніру.

             Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (за інформацією  кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ Богомольця)

Коментарі

коментарів