Турнір з баскетболу 3х3 пам’яті С.Т. Каркача відбувся на Донеччині

1116

З 22 по 23 січня у м. Бахмут на спортивній базі Бахмутського медичного коледжу відбувся VІІ турнір з баскетболу 3х3 (дівчата) серед студентів коледжів Донецької області, пам’яті керівника фізичного виховання АМУ Станислава Миколайовича Каркача.

В змаганнях взяли участь 5 команд: Бахмутський коледж мистецтв, Лиманський медичний коледж, Бахмутський медичний коледж, Костянтинівський медичний коледж та Бахмутський коледж «Сузір’я» економіки та права.

З привітальним словом до учасників змагань звернулись голова регіонального методичного об’єднання (РМО) м. Бахмут Олег Грабельников та керівник фізичного виховання Бахмутського медичного коледжу Роман Логвинюк.

В результаті змагань золоті нагороди виборола команда Бахмутського коледжу мистецтв, другими стали студенти Бахмутського медичного коледжу, бронзу отримала команда Костянтинівського медичного коледжу.

Переможці та призери були нагороджені кубками та медалями РМО м.Бахмут, грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та солодкими подарунками Бахмутського медичного коледжу.

Кращим гравцем турніру визнана студентка Бахмутського коледжу мистецтв Темербек Маргарита, яка була нагороджена пам’ятним подарунком.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів