Турнір з футболу пам’яті Юрія Нестеренко провели на Донеччині

738

У п’ятницю 9 квітня на затишному стадіоні в саду Бернацького розпочався триденний турнір серед команд 2008-2009 р.н., присвячений пам’яті відомого краматорського тренера Ю.І.Нестеренко. Досить сказати, що серед його численних вихованців Анатолій Коньков – заслужений майстер спорту, багаторазовий чемпіон СРСР, призер чемпіонату Європи та Олімпійських ігор.

На відкритті юних спортсменів привітав син Юрія Івановича Ігор Нестеренко. Він передав вітання від Анатолія Конькова і побажав успіхів всім командам. Також кожному гравцеві вручили пам’ятні сувеніри.

Вісім команд були розбиті на дві групи. У групі А ігри почалися в п’ятницю. На першому місці в результаті виявилася команда Білозерська з 7 очками, другим учасником півфіналу – команда Дружківки з 6 очками, третє місце у «Легіону» з Бахмута – 2 очка і четверте за «Авангардом-2010» – 1 очко.

На наступний день КДЮСШ «Словхліб» потрапили в групу В, де їхніми суперниками стали команди «Авангард 09», «Мирноград» і «Колос» (Костянтинівка).

Заключний день змагань розпочався з полуфінального матчу команди Дружківка – «Авангард-2009» рахунок 4-1. В другому полуфіналі грали КДЮСШ «Словхліб» та ФК «Білозерськ» рахунок 1-1 (пен. 1-4).

За третє місце змагались команди КДЮСШ «Словхліб» та «Авангард-2009». Основний час закінчився з рахунком 0-0, а в серії пенальті 4-2.

У фіналі зустрілись ФК «Білозерськ» та ДЮСШ «Дружківка» з рахунком 3-1 завершився матч та перше місце зайняла команда з міста Білозерськ.

Нагороджували переможці та призерів жінка Юрія Івановича Нестеренко Лідія Іванівна та син Ігор Нестеренко. Спортсмени були нагороджені кубками, медалями та грамотами, також були відзначені гравці в номінаціях: кращий воротар – Чичваров Владислав («Авангард-2009»), кращий захисник – Фатхуллін Єгор (ДЮСШ «Дружківка»), кращий нападник – Савватеєв Всеволод (КДЮСШ «Словхліб») та кращим гравцем турніру визнаний – Буреля Володимир (ФК «Білозерськ»).

Також команди фіналісти були нагороджені солодкими подарунками від Товариства з обмеженою відповідальністю «А-Деліс».

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів