Турнір з футболу пройшов на Миколаївщині

2085

13-14 жовтня 2018 року в м. Первомайську на міському стадіоні Управління освіти ім. Л. Г. Кривицького, відбувся двуденний міжобласний турнір з футболу серед юнаків 2006-2007 років народження. У змаганнях взяли участь 9 команд з Черкаської, Одеської та Миколаївської областей.

Від освітянських ДЮСШ Миколаївську область представляли юні футболісти Первомайської ДЮСШ з видів спорту ім. Тофана В. В.  (тренер О. К. Доценко).

Команди були розділені організаторами змагань на дві підгрупи, в кожній підгрупі – по чотири та п`ять команд відповідно. В одну підгрупу з командою Первомайської ДЮСШ потрапили перша команда м. Умань «Юність-Базис» – 1, команда ДЮСШ з смт. Окни (Одеська область), команда «Олімп» ДЮСШ міста Южноукраїнська та ще одна первомайська команда «Ортодокс».

Другу підгрупу склали команди «Цитадель» м. Первомайськ, «Юність-Базис» – 2  м. Умань, «Локомотив» м. Подільськ (Одеська обл.) та «Фортуна» м. Христинівка (Черкаська обл.).

За результатами ігор команда Первомайської ДЮСШ посіла ІІ місце в підгрупі, пропустивши на перше місце Южноукраїнський «Олімп».

У іншій підгрупі першими стали футболісти «Цитаделі», друге місце  виборов «Локомотив» з м. Подільськ.

Таким чином визначилися пари півфіналістів:

«Олімп» м. Южноукраїнськ – «Локомотив» м. Подільськ,

«Цитадель» м. Первомайськ – ДЮСШ ім. Тофана м. Первомайськ.

У другому півфіналі юні футболісти з Первомайської ДЮСШ зуміли вирвати перемогу з рахунком 1:0.

За результатами півфінальних ігор у фінал потрапили «Локомотив» з Подільська та Первомайська ДЮСШ ім. Тофана, у грі за третє місце зустрілися «Олімп» з Южноукраїнська  та «Цитадель» з Первомайська.

У результаті фінальних змагань перше місце на турнірі здобула освітянська команда ДЮСШ ім. Тофана В. В. м. Первомайська, яка була нагороджена  перехідним кубком, медалями, грамотами, солодощами.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України