Турнір з футзалу серед студентів закладів освіти І-ІІ р.а. завершився на Черкащині

1699

16-17 травня 2019 року на футбольному майданчику КП “Центральний стадіон” м. Черкас відбулись змагання з футзалу за програмою ІІІ Спортивних ігор Черкаської області серед закладів освіти у 2019 році. У турнірі взяли участь 6 команд закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації Черкащини (близько 90 осіб).

Змагання проходили в два етапи. І етап – груповий – проходив 16 травня, в якому команди змагались у двох групах, ІІ етап – фінальний – відбувся 17 травня, коли в результаті проведення півфінальних та фінальної зустрічей  визначилися переможці та призери змагань.

За результатами групових зустрічей півфінальні пари склали команди Черкаського державного бізнес-коледжу проти команди Черкаського художньо-технічного коледжу та Черкаського політехнічного технікуму проти Золотоніського коледжу ветеринарної медицини.

Путівки до фіналу здобули “художники”, які в напруженому протистоянні виграли у “бізнесменів” із рахунком 2:0. Суперниками команді ЧХТК стали “політехніки”, які без проблем здолали у півфіналі “ветеринарів” – 5:0.

У боротьбі за 3-4 місце фортуна посміхнулась команді із Золотоноші (Сокол Роман, Доманський Владислав, Донченко Ярослав, Мишаков Сергій, Комар Олександр, Струтин Давид, Євтушевський Сергій, Шульга Максим, Шишка Володимир, Очеретяний Владислав, Довженко Артур, Ілляшенко Олександр, тренер – Хлипа М.В.), яка у протистоянні із командою ЧДБК здобула “бронзову” перемогу з рахунком 3:1.

У фінальній зустрічі команда ЧПТ (Пожидаєв Ростислав, Ольховий Ігор, Атамась Артур, Кулик Артем, Черняк Богдан, Волна Віталій, Тригуб Владислав, Казначеєв Єгор, Величко Ігор, Ренько Євгеній, Лавріненко Олександр, Короп Назар, Гриненко Олександр, Варяниця Богдан, Битько Дмитро, тренер – Сердюк С.Г.) не залишила шансів супернику, вигравши із рахунком 8:1 та завоювавши “золото” турніру. Їхній суперник – команда ЧХТК (Рудь Євгеній, Плотніков Сергій, Назаренко Владислав, Олійник Руслан, Антоненко Віталій, Гиндик Олександр, Гарань Анатолій, Загребельний Віктор, Пилипенко Назар, Осаула Андрій, Котков Владислав, Троян Владислав, тренер – Завгородній О.В.) задовольнилась “сріблом”.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України