Турнір з міні-футболу відбувся у Чернівцях

1974

2-3 жовтня 2018 року Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на міні-футбольному майданчику з штучним покриттям закладу загальної середньої освіти № 25 І-ІІІ ст. м. Чернівці проведено змагання між студентами та викладачами закладів вищої освіти І-ІІ р.а. з міні-футболу, присвячені 610-ій річниці міста.

В них взяли участь 8 команд, які були розподілені на 2 підгрупи. Зустрічі проходили надзвичайно цікаво, видовищно та інтригуюче. За підсумками групового етапу до фінальної частини пройшли команди індустріального, транспортного, педагогічного коледжів та збірна викладачів ЗВО І-ІІ р.а.

У першому півфіналі майбутні педагоги впевнено здолали опір студентів індустріального коледжу, а в другому – збірна викладачів лише в серії післяматчевих шестиметрових ударів перемогла команду транспортного коледжу.

Бронзовими призерами стали футболісти індустріального коледжу, які з мінімальним рахунком 1:0 обіграли команду транспортного коледжу.

У фіналі зустрілись збірна викладачів закладів вищої освіти І-ІІ р.а. з майбутніми педагогами, командою студентів педагогічного коледжу. Ніхто не хотів поступатися. Основний час закінчився з нічийним рахунком (1:1) і тільки один невлучний удар команди збірної викладачів в післяматчевих пенальті вирішив долю поєдинку. Студенти зуміли взяти реванш у викладачів за минулорічну поразку з рахунком 3:2.

Призери турніру були нагороджені медалями та грамотами, а переможець ще й перехідним кубком, який він буде захищати наступного року. Всі команди отримали футбольні м’ячі від Федерації футболу Чернівецької області та Чернівецького обласного відділення.

Учасники змагань виразили щиру вдячність адміністрації закладу (директор – Балатюк Т. І., вчитель фізичної культури – Ніга М. М.) за надання прекрасної спортивної бази для проведення змагань та вручено подяку Чернівецького обласного відділення.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України    

Коментарі

коментарів