Тиждень фізичної культури та спорту провели на Миколаївщині

2796

«Здоров’я кожної людини – це його багатство» – під таким гаслом у загальноосвітній  школі №4 м. Южноукраїнська пройшов  Тиждень фізичної культури та спорту.
Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури спрямована на:

  • виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;
  • покращення  здоров’я;
  • придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;
  • залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою та спортом;
  • виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту, взаємовиручки і підтримки;
  • знайомство з найкращими спортсменами України та олімпійськими чемпіонами.

У першокласників Тиждень розпочався конкурсом малюнків на асфальті «Спортивні ігри». Майстер – клас від тренера зі спортивного орієнтування  СК «Олімп» Лесі Дяченко дуже сподобався учням середньої ланки. Учні 3-х та 4-х класів із задоволення познайомилися з кандидатом в майстри спорту Овчаренко Лілею, багаторазовою чемпіонкою України та учасницею чемпіонату світу зі спортивного орієнтування.

Тиждень Фізичної культури та спорту надихнув учнів 10-А класу  створити стінгазету на спортивну тематику «10 цікавих фактів про Олімпійські ігри». Стінгазета містить цікаві факти, тому переглядаючи її діти отримають ще і гарний настрій, який  вплине на позитивне ставлення до спорту.

До насиченої і змістовної програми Тижня ввійшли різні конкурси, змагання, естафети, в яких учні радо приймали участь, проявили витривалість, силу волі, терпіння, вміння сприймати не лише перемоги, але й поразки. Хлопці 10-11 класів змагалися за титул найкращого  метальника гранати. Кожен прикладав багато зусиль, щоб його результат став найкращим, але чемпіон  залишив усіх далеко позаду – це Гармаш Владислав.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів