У Баштанці пройшов дитячій турнір з футзалу «Кубок дружби»

1050

9 лютого в СК «Зоря Інгулу» м. Баштанка пройшов традиційний дитячій турнір з футзалу «Кубок дружби» серед команд 2006-2007 р.н.

Захід відбувся при організації Баштанської ДЮСШ, районної асоціації футболу, БРГОВ ФСТ «Колос» та за підтримки Асоціації футболу Миколаївської області.

Участь у турнірі взяли такі команди: господарі залу – «Тайфун» (м. Баштанка), ДЮСШ Баштанка, СДЮСШОР Миколаїв та гості з Херсону – «Освіта-1» та «Освіта -2», КДЮСШ -1 та КДЮСШ-2.

 Команди були розділені на дві групи і після жеребкування розпочали боротьбу за головний трофей турніру. А потім переможці своїх груп зіграли фінальні матчі.

Отже, в матчі за 5-6 місця зустрілись СДЮСШОР Миколаїв та херсонський КДЮСШ-2.  Рахунок  зустрічі склав 3:1 на користь херсонців. У боротьбі за 4-3 місця зустрілись КДЮСШ -1 та «Тайфун». Господарям залу вдалось виграти поєдинок з рахунком 3:1 та стати бронзовими призерами змагань. Фінал вийшов справжнім херсонським дербі, оскільки в боротьбу за головний приз турніру  вступили «Освіта-2» та «Освіта-1. Перемогу з рахунком 2:1 отримала команда «Освіта-1».

Нагородження команд проводили голова асоціації футболу Баштанського району Сергій Федорко та тренер з футболу Олександр Листопад.

Місця розподілились таким чином:

1 місце – «Освіта-1» м. Херсон.

2 місце – «Освіта-2» м. Херсон;

3 місце — «Тайфун» Баштанка;

4 місце – КДЮСШ -1 м. Херсон;

5 місце – КДЮСШ -2 м. Херсон;

6 місце — СДЮСШОР Миколаїв.

Призери та переможець турніру були нагороджені кубками відповідних ступенів, медалями та грамотами.

Дякуємо за організацію директора Баштанської ДЮСШ Дерев’янко Валентина Васильовича.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів