У Берегові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики

1850

З 27 по 31 березня місто Берегово приймало чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок віком до 20 років.

Найбільших успіхів добилися вихованці тренера Юрія Джупини з Великого Березного. Це Світлана Самуляк, яка у ваговій категорія до 48 кілограмів із нормативом майстра спорту 137 кілограмів стала чемпіонкою України. Другою чемпіонкою України стала Марія Гангур, майстер спорту міжнародного класу, яка виграла у ваговій категорії до 58 кілограмів з сумою двоборства 181 кілограм. Обидві вихованки зараз навчаються у Харкові у ХОВУФКС.

Як ми уже повідомляли у ваговій категорії до 48 кілограмів чемпіонкою стала Світлана Самуляк. На другому місці Карина Коміссаренко з Луганської області з результатом 115 кілограмів. Бронзовою призеркою стала Ольга Ганіч з Волині. У ваговій категорії до 53 кілограми чемпіонкою стала Марина Александрова з Донецької області з результатом 159 кілограмів, виконавши норму майстра спорту. Срібною призеркою стала харківчанка Аліна Захарченко з результатом 153 кілограми. Бронзовою медалісткою стала луганчанка Катерина Буянова з результатом 140 кілограмів. У ваговій категорії 58 кілограмів переможцем стала Марія Гангур (Закарпаття-Харків) з результатом 181 кілограм. Один кілограм їй програла Каміла Конотоп також з Харкова. Її результат 180 кілограмів у сумі двоборства. З міста Крипивницького Ольга Пикаш стала бронзовою призеркою з результатом 172 кілограми. Марія Тимощук з Рівного стала чемпіонкою у ваговій категорії до 63 кілограмів з результатом 180 кілограмів у сумі двоборства. Срібною призеркою стала Херсонська важкоатлетка Катерина Ілханова. Її результат 158 кілограмів. Луганчанка Дарья Шишанова виграла бронзову медаль з результатом 153 кілограми. Харківчанка Екатерина Абибок стала чемпіонкою у ваговій категорії 69 кілограмів з результатом майстра спорту 182 кілограми. Срібна медаль дісталася представниці Волині Анастасії Степанюк. Її результат 153 кілограми. Ганна Шарова з Донецької області стала бронзовим призером у даній ваговій категорії з результатом 147 кілограмів. Представниця Харкова Ельвіра Борознова стала чемпіонкою у ваговій категорії до 75 кілограмів з результатом 188 кілограмів у сумі двоборства. Представниця Херсонської області Катерина Гусева стала срібним призером у даній ваговій категорії з результатом 165 кілограмів. Представниця Кременчука Вікторія Голівець удостоїлася бронзової нагороди. У командному заліку серед дівчат кубками нагороджено Харківську, Донецьку та Луганську області.

Серед юніорів до 56 кілограмів чемпіоном став харків’янин Павло Заліпський з результатом 238 кілограмів. Представник Волині Дмитро Омелянець з результатом 205 кілограмів став срібним призером. Представник Білої Церкви Андрій Тищенко став бронзовим призером з результатом 200 кілограмів. Представник Закарпаття Павло Свербінка посів четверте місце у даній ваговій категорії з результатом 183 кілограми. Його брат-близнюк Іван посів 11-те місце з результатом 160 кілограмів у сумі двоборства. У ваговій категорії до 62 кілограми чемпіоном Дмитро Сухотський з міста Павлоград з результатом 259 кілограмів. Криворіжець Денис Герак став срібним призером з результатом 236 кілограмів. Представник міста Миколаєва Роман Єльников став бронзовим призром з результатом 233 кілограми. Чемпіоном у ваговій категорії до 69 кілограмів став луганчанин Віталій Сергеєв з результатом 270 кілограмів. Представник Харкова Антон Марущак став срібним призером. Бронзова медаль дісталася представнику з міста Здолбунова Віталію Смочек з результатом 256 кілограмів. У ваговій категорії до 77 кілограмів чемпіоном став представник Донецької області Віталій Митрофанов з майстерським результатом 296 кілограмів. Харківчанин Максим Москвін став срібним призером. Представник міста Львова Богдан Приймак став бронзовим призером з сумою 270 кілограмів. Представник міста Скадовська Микола Рященко став чемпіоном у ваговій категорії до 85 кілограмів з результатом у сумі двоборства 307 кілограмів. Представник Донецької області Олександр Гладиш став срібним призером з сумою двоборства 293 кілограми. Харківчанки Олександр Менькач з результатом 292 кілограми став бронзовим призером. У ваговій категорії до 94 кілограми представник міста Хмельницького Андрій Божук став чемпіоном з результатом 336 кілограмів. Один кілограм йому уступив представник міста Харкова Євген Янцевич. Його результат 335 кілограм. Бронзовим призером у даній ваговій категорії став львів’янин Данило Мочернюк з результатом 299 кілограм.

Змагання пройшли на високому рівні. Головному судді з Ужгорода Миколі Резнікову під час змагань відзначено 70-річний ювілей. Від Закарпаття у суддівстві також брали участь Микола Сорокін з Мукачева, Юрій Світлик з Іршави, суддя міжнародної категорії Василь Деяк з Хуста, Василь Попович з Сваляви. Слід відзначити його вихованці Василя Поповича з Сваляви виконували роль асистентів на високому рівні.

Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України